1/22/2019

Sri Lanka

Sri Lanka 🇱🇰 - kraj niezwykle barwny, pełen kontrastów na każdym kroku. To właśnie stąd najprawdopodobniej pochodzi herbata ☕, którą pijesz na co dzień. Pola herbaty 🌱rozciągają się na cejlońskich wzgórzach. Czas płynie w zupełnie innym tempie, rozkłady jazdy są mocno umowne. 😁 Na drodze możesz spotkać słonie 🐘, zasmakować całkiem nowych owoców - nie zawsze dobrych pomimo zapewnień lokalsów: "very tasty" 😂.To była podróż wieeelu wschodów słońca, które cieszyły nasze oczy, choć wstawanie w nocy to nienajmilszy element układanki, ale widoki rekompensowały wszystko. 🙂Szczyt Adama (Sri Pada/Adam's Peak) - 2243 m n.p.m. również atakowany w nocy aby ujrzeć wschód słońca. Nie było łatwo gdyż cała droga (prawie 5 km w jedną stronę) prowadzi po schodach i jest ich ponoć 4500. 😱Millenium Foundation - miejsce gdzie trafiają słonie, które nie miałyby szans na przeżycie w dzikim świecie ze względu na swoje choroby. Mieliśmy przyjemnośc być tam i obcować z nimi. Mycie Ranmeniki (taką ksywę ma na dzielni nasza słonica) w rzece - dla nas frajda a dla niej błogi czas, bo zasypiała kiedy polewało się ją wodą. 🙂
Dwa i pół tygodnia, setki kilometrów przejechanych wszelkimi środkami transportu ✈🚗🚂🚌 i tuk-tuk. 😁Obrazy w głowie niezapomniane.

Miłego oglądania


🙂


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fotograf ślubny Wrocław

Profesjonalny fotograf ślubny - Marcin Kucharski, fotografia ślubna. Zapraszam do przejrzenia portfolio i zapoznania się z ofertą. Fotografia Miłości.
Fotograf ślubny Wrocław, Dolny Śląsk i cała Polska.


TOP